ÇAMLIK İNŞAAT

1993 yılından itibaren Yunus Emre Mah. Sırrı Atalay Cad. No: 111/A  Karabağlar/ İZMİR yine, Sırrı Atalay Cad. No: 61/E Çamlık KARABAĞLAR- İZMİR  adresinde ÇAMLIK KUYUMCULUK olarak  iki şubemizde büyük bir TİTİZLİK ve GÜVEN içerisinde müşterilerimize  hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin bizlere göstermiş olduğu büyük itibar ve güvenden feyz alarak 25.04.2014 tarihinde ÇAMLIK İNŞAAT LTD. şirketimizi kurarak sizlere konut üretiminde daha iyi hizmetler vermek üzere inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başladık.  ÇAMLIK İNŞAAT müşterilerinin beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle mükemmel yaşam alanları yaratmaktadır.

ÇAMLIK İNŞAAT tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş, güvenilir,  modern mimari yapılar yaratır.

Kuyumculuk sektöründe 23 yıldır müşterilerimizin bize duymuş olduğu güvenle ve itibarla, İnşaat sektöründe bir buçuk yıl gibi  çok kısa sürede 35 konut  toplamda 4.200 m2 alana sahip konut projelerini başarıyla tamamlayan, İnşaat Ruhsatları çıkmış ve çıkmakta olan projelerimizle  ÇAMLIK İNŞAAT, çalışmalarında son teknolojiyi kullanarak, iş güvenliği ve çevre konularında da gereken duyarlılığı göstermektedir.

İzmir için konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır. Temelde başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hizmetlerini sürdürmektedir.

ÇAMLIK İNŞAAT, birlikte çalıştığı müşterilerine ve iş ortaklarına projeleriyle daima kazandırmak, gerçekleştirdiklerini korumak, yeniden yaratacaklarını birlikte oluşturmak ve geliştirmek üzere oluşturduğu sistem anlayışıyla toplumumuza değer katmanın da haklı gururu yaşamaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Sağlıklı, güvenli, çağdaş ve daima en yüksek teknolojiye sahip daha konforlu, daha kullanışlı konut üretimiyle yaşama katma değer sağlamakla birlikte ülkemize örnek oluşturacak proje uygulamalarını hayata geçirmektir.

Günün ve geleceğin ihtiyaçlarına göre bireylere yaşam alanları kazandırırken proje uygulamalarımızla doğal yapılaşma ve çağdaş toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesinde rol alıp değişim ve gelişime katkıda bulunmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş mimari yapılarımızın, tüm bireylerin günümüzde ve gelecekte ihtiyaçlarına yanıt vermesini sağlamakla birlikte sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle de bağını kurmaktır.

Modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla kalite ve güvenlik standartlarının en son noktasına ulaşmaktır. Bireyleri, konforlu ve güvenli değerlerle buluşturarak, sağlıklı kuşaklar için geleceği bu günden planlamaktır.

Bugünün ve geleceğin kuşaklarının doğa ile bütünlüğünü kesmeden yaşamasını sağlamak, doğaya saygımızı tüm çevrelere yansıtmak, bu bilincimizi korumak ve yaşatmaktır.